در حال بارگذاری ...
 • برای سومین سال پیاپی؛

  بوشهر میزبان جشنواره بین المللی تئاتر فجر می‌شود

  برای سومین سال پیاپی، بوشهر میزبان جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خواهد بود.

  به گزارش تئاتر بوشهر، رییس انجمن هنرهای نمایشی استان در این ارتباط گفت: بوشهر همانند دو سال گذشته یکی از استان‌هایی خواهد بود که میزبانی بخش «فجر استانی» سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را به آن سپرده شده است.
  جهانشیر یاراحمدی در ادامه افزود: میزبانی بوشهر در کنار استان‌های مرکزی، لرستان، خوزستان، یزد و چهار محال و بختیاری قطعی شده و هم اکنون در مرحله انتخاب آثار و هماهنگی با گروه‌ها که در واقع یکی از سخت‌ترین مراحل است به سر می‌بریم.
  یاراحمدی در مورد زمان برگزاری سومین دوره برگزاری این جشنواره در بوشهر نیز گفت: این جشنواره دی‌ماه امسال در مجموعه تئاتر شهر بوشهر برگزار خواهد شد. تاریخ دقیق روزهای برگزاری را هفته آینده اعلام خواهیم کرد.
  وی همچنین در مورد برنامه اجرایی این جشنواره بیان کرد: تا قطعی‌شدن نمایش‌هایی که از سایر استان‌ها و تهران منتظر می‌مانیم. پس از آن برنامه‌های داخلی را نیز به جشنواره اضافه خواهیم کرد. در تلاش هستیم تا از تولیدات استانی در برنامه اجرایی چند کار داشته باشیم.
  رییس انجمن هنرهای نمایشی استان در پایان گفت: ضمن سپاس از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌خاطر همراهی و همکاری در برگزاری این جشنواره، امیدوارم این رویداد تاثیرات مثبتی روی تئاتر استان داشته باشد و تجربه خوبی برای همه ما باشد.
  مطالب مرتبط

  حضور گروه‌های تئاتر دانش‌آموزان بوشهر در نیشابور

  حضور گروه‌های تئاتر دانش‌آموزان بوشهر در نیشابور

  دانش‌آموزان استان بوشهر در 2 بخش نمایش صحنه‌ای و نمایشنامه‌خوانی سی‌و‌پنجمین جشنواره هنرهای نمایشی دانش‌آموزان کشور که از یکم تا پنجم مردادماه 1396 به میزبانی خراسان رضوی(شهر نیشابور) برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

  |

  با 2 نمایش میدانی از گناوه؛

گروه تئاتر «نامیرا» به جشنواره هندوستان دعوت شد
  با 2 نمایش میدانی از گناوه؛

  گروه تئاتر «نامیرا» به جشنواره هندوستان دعوت شد

  بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی «المپیاد تئاتر هند» سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریورماه ۱۳۹۶) در این کشور در حالی برگزار می‌شود که ۲ نمایش میدانی از گروه نمایشی «نامیرا» از شهرستان گناوه در آن حضور خواهند داشت.

  |

  راهیابی 11 اثر به سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی دفاع مقدس دیلم

  راهیابی 11 اثر به سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی دفاع مقدس دیلم

  دبیرخانه سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی دفاع مقدس استان بوشهر(شهرستان دیلم) با اعلام اینکه پس از انتشار فراخوان این جشنواره‌، 14 اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده بود، اعلام کرد: با بازبینی این آثار به مدت 5 روز ...

  |

  نظرات کاربران