در حال بارگذاری ...
 • با معرفی هیات داوران؛

  بازبینی دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان آغاز می‌شود

  مرحله بازبینی این جشنواره از روز پنج شنبه ۲۸ دی‌ماه از شهر کنگان آغاز و روز شنبه ۳۰ دی‌ماه در شهر بوشهر به پایان خواهد رسید.

  به گزارش تئاتر بوشهر، هیات بازبینی دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان متشکل از اردشیر محمودی‌فر‌، مرتضی قائدپوری و علیرضا میرشکاری طی سه روز انجام می‌شود.

   

  هیات داوران به ترتیب با حضور در شهرهای گناوه‌، سعدآباد، کنگان‌، بوشهر و اهرم ۱۱ اثر نمایشی را به صورت حضوری و بازبینی و ۳ اثر نیز از شهرهای خارگ‌، دیر‌ و بوشهر از طریق فیلم اثر بازبینی خواهند کرد.

   

  یادآور می‌شود، دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان در روزهای ۱۶ الی ۱۹ بهمن‌ماه به میزبانی شهر اهرم برگزار خواهد شد‌.
  مطالب مرتبط

  تئاتر بوشهر در سالی که گذشت

  تئاتر بوشهر در سالی که گذشت

  سال 1396 گذشت. گذشت با تمام گرمایش، پاییز نداشته اش و زمستانی که نه «چله ای» داشت و نه سرمایی و بارانی. به امید بهاریم. بهار را می توان جستجو کرد. می توان کشفش کرد. می توان به وجودش آورد. برای اهالی تئاتر، «بهار تئاتری» غنی تر از بهار طبیعت است. بهاری که گروه ها و نهادهای مختلف ...

  |

  کارگردان جوان بوشهری اثر بیضایی را به‌ صحنه می‌برد؛

اجرای «مجلس قربانی سنمار» در خانه هنرمندان
  کارگردان جوان بوشهری اثر بیضایی را به‌ صحنه می‌برد؛

  اجرای «مجلس قربانی سنمار» در خانه هنرمندان

  نمایش «مجلس قربانی سنمار» به کارگردانی شیما جوادپور از ۱۶ فروردین تا ۶ اردیبهشت هر شب ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به مدت ۵۵ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران