در حال بارگذاری ...
 • ٦ اثر نمایشی در دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز اجرا می‌شود

  نتایج مرحله بازبینی دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان اعلام شد که بر اساس آن ٦ اثر نمایشی به بخش مسابقه و یک اثر به بخش جنبی (مهمان) جشنواره راه یافتند.

  به گزارش تئاتر بوشهر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان گفت: مرحله بازبینی دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان از روز ٢٨ دی از شهر کنگان آغاز و روز شنبه ٣٠ دی ماه سال جاری در شهر بوشهر پایان یافت.

  شایسته گرامی اظهار داشت: هیات بازبینی این جشنواره متشکل از اردشیر محمودی فر، مرتضی قائدپوری و علیرضا میرشکاری در طی سه روز به ترتیب با حضور در شهرهای کنگان، اهرم، گناوه، سعدآباد و بوشهر ١٥ اثر را به صورت حضوری و نیز از طریق فیلم مورد بازبینی قرار دادند.

  گرامی با اشاره به اینکه ١٥ اثر برای بازبینی در این جشنواره حضور داشتند، بیان داشت: هیات داوران در نهایت ٦ نمایش از شهرهای اهرم، خارگ، کنگان، گناوه و بوشهر در بخش مسابقه و یک اثر از شهر سعدآباد در بخش جنبی جشنواره داد.

  وی عنوان کرد: «تجمع بیش از یک بی شعور ممنوع» نویسنده و کارگردان بسام کریمی از کنگان، «مصیبت های خانواده حسن صمصامی» به نویسندگی رضا مختارزاده و کارگردانی رضا باقری از اهرم، «خاطرات جوجه اردک زشت» به نویسندگی فرهاد نقدعلی و کارگردانی بهروز ملاح از گناوه، «مو کی هستوم؟» به نویسندگی و کارگردانی ابوذر یزدان پناهی از بوشهر، «ماجراهای جنگل آمازون» به نویسندگی و کارگردانی یاسر رازقی پور از اهرم، «من پسر شما رو خوردم» به نویسندگی و کارگردانی عقیل جماعتی از خارگ در بخش مسابقه حضور دارند.

  سرپرست ارشاد تنگستان همچنین اضافه کرد: در بخش جنبی نمایش «کله پیک های آرژانتینی» نوشته حسن سالارمنش و کار طوبی بروشم از سعدآباد به اجرا می پردازد.

  یادآور می شود، دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان در روزهای ١٦ الی ١٩ بهمن ماه سال جاری به میزبانی شهر اهرم برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  با پایان یافتن اجرای آثار راه‌یافته به جشنواره، هیئت داوران متشکل از فرید میرشکار، حسین زارعی و یونس جعفری، روز پنجشنبه آرا خود را اعلام کردند تا پرونده دهمین دوره از جشنواره تئاتر طنز تنگستان نیز بسته شود.

  |

  اعلام اسامی گروه های متقاضی شرکت در جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  اعلام اسامی گروه های متقاضی شرکت در جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  ۲۸ اثر نمایشی از شهرهای گناوه، اهرم، بوشهر، دیلم، دیر، کنگان، خارگ، عسلویه، سعدآباد، دلوار جهت حضور در مرحله بازبینی بخش صحنه ای دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان اعلام آمادگی کرده اند.

  |

  نظرات کاربران