در حال بارگذاری ...
 • برنامه اجرایی و پوستر دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان منتشر شد

  با اجرای دو اثر نمایشی‌، زنگ آغاز دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه به‌صدا در می‌آید.

  به گزارش تئاتر بوشهر، برنامه اجرایی دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان خبر از آغاز این جشنواره از شانزدهم بهمن ماه جاری با اجرای نمایش «ماجراهای جنگل آمازون» نوشته و کار یاسر رازقی‌پور از اهرم می‌دهد.

   

  بر اساس این گزارش، دیگر اجرای روز اول جشنواره نمایش «خاطرات جوجه اردک زشت» نوشته فرهاد نقدعلی و به کارگردانی بهروز ملاح از شهر گناوه خواهد بود که در دو سانس و در ساعات ۱۹ و ۲۰ به روی صحنه خواهد رفت.

   

  این آثار در پلاتو مجتمع فرهنگی و هنری اهرم اجرا می‌شوند و در پایان اجراهای هر روز‌‌، ‌جلسه نقد و بررسی نیز در ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد.

   

  یادآور می‌شود، جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان به میزبانی شهر اهرم و در روزهای ۱۶ الی ۱۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  اعلام اسامی گروه های متقاضی شرکت در جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  اعلام اسامی گروه های متقاضی شرکت در جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  ۲۸ اثر نمایشی از شهرهای گناوه، اهرم، بوشهر، دیلم، دیر، کنگان، خارگ، عسلویه، سعدآباد، دلوار جهت حضور در مرحله بازبینی بخش صحنه ای دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان اعلام آمادگی کرده اند.

  |

  برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  با پایان یافتن اجرای آثار راه‌یافته به جشنواره، هیئت داوران متشکل از فرید میرشکار، حسین زارعی و یونس جعفری، روز پنجشنبه آرا خود را اعلام کردند تا پرونده دهمین دوره از جشنواره تئاتر طنز تنگستان نیز بسته شود.

  |

  ششمین جشنواره تئاتر کوتاه گناوه برگزار می‌شود

  ششمین جشنواره تئاتر کوتاه گناوه برگزار می‌شود

  انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه با همکاری و مشارکت شهرداری و شورای شهر این شهرستان و نیز همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر در راستای ارتقا سطح فرهنگ شهروتدی با ترویج فرهنگ اصیل اسلامی و پاسداری از ارزش‌های بومی استان بوشهر ششمین جشنواره تئاتر ...

  |

  فراخوان جشنواره استانی تئاتر دشتستان اعلام شد

  فراخوان جشنواره استانی تئاتر دشتستان اعلام شد

  انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و با هماهنگی انجمن هنرهای نمایشی استان، دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان را برگزار می‌کند.

  |

  نظرات کاربران