در حال بارگذاری ...
 • معرفی هیات داوران دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر‌، فرید میرشکار‌، حسین زارعی و یونس جعفری به عنوان اعضاء هیات داوران دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان انتخاب و معرفی شدند‌.

  به گزارش تئاتر بوشهر، فرید میرشکار مسئول اسبق انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر، یکی از داوران و مدرسان با سابقه تئاتر استان است که سالها در جشنواره‌های مختلف استان بوشهر به عنوان بازبین‌، بازخوان و داور حضور داشته است‌.

   

  حسین زارعی نویسنده و کارگردان پرسابقه تئاتر شهرستان گناوه و استان بوشهر است که نویسنده متون خوبی چون «تعزیه اشباح بر دریای پارس» است که در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی حیدر مظفری به روی صحنه رفت‌.

   

  یونس جعفری دیگر داور این جشنواره ، نویسنده ، کارگردان و بازیگر تئاتر تنگستان است در دهه ۷۰ و ۸۰ شاگردان زیادی را در تئاتر تنگستان آموزش داده است‌.

   

  دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان از شانزدهم بهمن‌ماه بهمن ماه و با حضور ۷ گروه نمایشی از شهرهای بوشهر‌، اهرم‌، کنگان‌، گناوه‌، سعد‌آباد و خارگ به میزبانی شهر اهرم آغاز شده است و به مدت چهار روز ادامه دارد.
  مطالب مرتبط

  برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  برگزیدگان دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  با پایان یافتن اجرای آثار راه‌یافته به جشنواره، هیئت داوران متشکل از فرید میرشکار، حسین زارعی و یونس جعفری، روز پنجشنبه آرا خود را اعلام کردند تا پرونده دهمین دوره از جشنواره تئاتر طنز تنگستان نیز بسته شود.

  |

  اعلام اسامی گروه های متقاضی شرکت در جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  اعلام اسامی گروه های متقاضی شرکت در جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان

  ۲۸ اثر نمایشی از شهرهای گناوه، اهرم، بوشهر، دیلم، دیر، کنگان، خارگ، عسلویه، سعدآباد، دلوار جهت حضور در مرحله بازبینی بخش صحنه ای دهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان اعلام آمادگی کرده اند.

  |

  نظرات کاربران