در حال بارگذاری ...
 • در پلاتوی عباس زاده برازجان؛

  اجرای عمومی «مرده ریگ » آغاز شد

   اجرای نمایش «مرده ریگ» به نویسندگی تهمینه محمدی و کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد در پلاتوی استاد عباس زاده در برازجان آغاز شد.

  به گزارش تئاتر بوشهر، اجرای نمایش «مرده ریگ» به نویسندگی تهمینه محمدی و کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد شنبه شب 21 بهمن ماه  با استقبال تماشاگران در پلاتوی استاد عباس زاده در برازجان آغاز شد.

  قاسم تنگسیرنژاد کارگردان نمایش قبل از آغاز اجرای این اثر نمایشی گفت: نمایش «مرده ریگ» اثری است رئالیسم که به موضوع فقر و قدرت آن می پردازد. این اثر در بستر خود به موضوعی می پردازد که شاید بارها راجع به آن گفته شده اما در اینجا از دریچه ای تازه به این مسئله خواهیم نگریست. 

  وى ادامه داد: بسیار خوشحالم از اینکه تماشاگران با انرژى از این اجرا حمایت کردند و امیدوارم که در شب های آتی نیز این نمایش مورد حمایت مخاطبان قرار بگیرد. این اثر پس از اجرا در برزجان در بوشهر نیز به روی صحنه خواهد رفت. البته «مرده ریگ» پیش از آن در دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان نیز به روی صحنه رفت و به عنوان اثر برگزیده توانست 7 جایزه را از آن خود کند. «مرده ریگ» جوایز اول تا سوم بازیگری زن، جایزه دوم بازیگری مرد، جایزه بهترین موسیقی، جایزه بهترین طراحی صحنه و جایزه دوم کارگردانی را از آن خود کردب بود.

  نمایش «مرده ریگ» نوشته تهمینه محدی و کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد از 21 الی 27 بهمن ماه، هر روز ساعت 19 با بازی مهسا رهسپار، ندا حیدری، امینه فخری و محمد عسکر پور در برازجان بالاتر از بیمارستان مهر، مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهینی، پلاتوی استاد عباس زاده به صحنه می رود.

  سایر عوامل این نمایش بدین شرح می باشند : طراح صحنه و ساخت دکور : محمد عسکرپور، طراح لباس و نور : قاسم تنگسیرنژاد، انتخاب موسیقی وافکت : محسن دوراهکی، گریم : ندا رنگین کمان،  مدیر صحنه : فاطمه بهزادی، عکاس : محب حسنیان، کامران دشتی، محسن دوراهکی، طراحی پوستر و بروشور : حسین رزم پا، مجتبی دشتی زاده، عوامل اجرایی‌: نوید کریمی، عبدالرحیم کاویانی، امین قجر، فاطمه حیدری
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران