در حال بارگذاری ...
 • «مصیبت‌های خانواده حسن صمصامی» در اهرم اجرا می‌شود

   «مصیبت های خانواده حسن صمصامی» کاری از گروه نمایشی «آریو» به مدت ۱۰ شب در اهرم به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر بوشهر، این نمایش را رضا مختارزاده نوشته و رضا باقری کارگردانی کرده است و از 20 الی 29 بهمن‌ماه در پلاتو مجتمع فرهنگی و هری اهرم اجرا می‌شود.

   

  «مصیبت‌های خانواده حسن صمصامی» داستان خانواده ای پر جمعیت را روایت می کند که درگیر مشکلات فراوانی هستند. از یک طرف هرکدام از فرزندان خانواده ناقص به دنیا آمده‌اند، و از طرف دیگر پدر با مشکلات مالی فراوان رو به روست... .

  در این نمایش حسام جمالی، فرشته جمالی، فاطمه گلچمن، سجاد سلیمانی، مجید قدرتیان، علیرضا زائری، امیرحسین ضرغامیان پور، عسل جفتا، الهه شورکی، رقیه انصاری، زهرا ضرغامیان‌پور و زهرا باقری نقش‌آفرینی می‌کنند.

  دیگر عوامل اجرایی این نمایش عبارتند از:

  طراح صحنه‌: رضا باقری

  طراح لباس‌: فاطمه کاظمی‌نژاد

  طراح نور و گریم: جواد عالی

  ساخت و انتخاب موسیقی‌: محمد قائدی

  نوازنده‌: عرفان وفامنش

  طراح پوستر و بروشور‌: کیوان آذرشب

  تدارکات‌: سجاد محمدی و مهرشاد علینژاد

  یادآور می‌شود، «مصیبت‌های خانواده حسن صمصامی» پیش از این در دهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان طی دو سانس متوالی به روی صحنه رفت و در این جشنواره موفق به کسب چندین مقام از جمله: مقام اول نمایشنامه، مقام دوم کارگردانی، مقام دوم و سوم بازیگری زن و برگزیده طراحی لباس شد.
  مطالب مرتبط

  گفتگو با نویسنده و کارگردان نمایش «پروتز»؛

رضا مختارزاده: «پروتز» واقعیت جامعه ماست
  گفتگو با نویسنده و کارگردان نمایش «پروتز»؛

  رضا مختارزاده: «پروتز» واقعیت جامعه ماست

  ما تمام سعی خود را در انتقال آنچه که در متن نهفته است به تماشاچی کرده ایم. وقتی این اتفاق بیفتد درواقع اجرا نیز کیفی تر و متناسب با متن می شود. منتها وقتی ارزیابی سیستمی، جشنواره ای باشد یک سری اتفاقاتی می افتد که صحیح نیست و مبنای دقیقی ندارد و همان گونه که می دانیدبسیار اتفاق ...

  |

  نظرات کاربران