در حال بارگذاری ...
 • برای استاد عباس‌زاده؛

  ایستاد صحنه را نظاره کرد و چشم بربست

  خبر کوتاه است اما جانسوز است. مهربانی از خیل مهربانان جهان ایستاد، نظاره کرد صحنه را و چشم بربست. رفت تا صحنه ای دیگر را بیاراید.

  جهانشیر یاراحمدی

  خبر کوتاه است اما جانسوز است. مهربانی از خیل مهربانان جهان ایستاد، نظاره کرد صحنه را و چشم بربست. رفت تا صحنه ای دیگر را بیاراید. او که عاشق صحنه بود و اهالی صحنه را عشق می ورزید. او که شعر بلند تجربه را در دیارش ،دشتستان بزرگ، برای نسل های پس از خود آواز کرد تا از او بیاموزیم برای مانایی نام و نشانمان درس انسانیت را هر لحظه پر‌رنگ تر مشق کنیم.

  هجرت مهربانانی چون استاد عباس زاده سخت است؛ به ویژه در روزها و سال هایی که بیش از همیشه به مهر و مهربانی نیازمندیم. به خانواده محترم عباس زاده تسلیت می گویم. به جامعه تئاتر ایران، استان و به ویژه هنرمندان خوب تئاتر دشتستان. امیدوارم اهالی تئاتر برازجان برای زنده نگهداشتن نام مهربانش، سالن نمایشی که بنامش و به دست خودش در آخرین حضورش در مجتمع فرهنگی افتتاح شد را با اجراهای مستمر ،همواره زنده نگه دارند.

  صحنه را بیارای استاد. ما بازیگران آن صحنه خواهیم بود. روحت شاد استاد.

  جهانشیر یاراحمدی

  رییس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر
  مطالب مرتبط

  یاد داشتی برای استاد محمدکریم عباس زاده

پیرمرد چشم ما بود
  یاد داشتی برای استاد محمدکریم عباس زاده

  پیرمرد چشم ما بود

  امروز صبح جامعه هنری استان بوشهر پیرمردی را از دست داد که همواره خندان بود و سال ها در عرصه بازیگری فعالیت کرده و  خوش درخشیده بود. استاد محمد کریم عباس زاده امروز 20 اسفند ماه در 72 سالگی از پیش ما رفت و جامعه هنری استان را در بهت فرو برد.

  |

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر :

خواستار ثبات مدیریت تئاتر کشور در چهار سال آینده هستیم
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر :

  خواستار ثبات مدیریت تئاتر کشور در چهار سال آینده هستیم

  جهانشیر یاراحمدی که به نمایندگی از روسای انجمن‌های نمایش کشور در نشست وزیر ارشاد با اهالی فرهنگ و هنر استان بوشهر سخن می‌گفت، بر ثبات مدیریت تئاتر کشور در دولت تدبیر و امید تاکید کرده و خواستار ادامه این روند شد.

  |

  جهانشیر یاراحمدی:

اخلاق مهم ترین شاخصه ماندگاری پیشکسوتان است
  جهانشیر یاراحمدی:

  اخلاق مهم ترین شاخصه ماندگاری پیشکسوتان است

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر با ابراز ناراحتی از لغو اجرای دو گروه نمایشی از تهران که قرار بود در جشنواره فجر استانی بوشهر انجام شود، گفت: اینجا شهری است که ایرج صغیری در آن نفس می‌کشد؛ هر گروه با هر قالب حرفه‌ای باید با افتخار در بوشهر اجرا کند. من به نمایندگی از ...

  |

  نظرات کاربران