در حال بارگذاری ...
 • جهانشیر یاراحمدی خبر داد:

  تبلیغ اجراهای عموم آثار نمایشی از رادیو و تلویزیون مرکز بوشهر

  با تفاهم بین انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر و نمایندگی انحصاری پیام های بازرگانی صدا و سیما، از این پس کلیه آثار نمایشی که در سطح استان اجرای عموم می‌روند، می‌توانند تبلیغات خود را از طریق رادیو و تلویزیون مرکز بوشهر انجام دهند.

  به گزارش تئاتر بوشهر، جهانشیر یاراحمدی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در این باره گفت: از شهریورماه امسال، رویدادهای تئاتری‌، جشنواره ها و به‌ویژه اجراهای عموم در سطح استان می‌توانند از تبلیغات دو رسانه مهم رادیو و تلویزیون(شبکه استانی) استفاده کنند.

  یاراحمدی در ادامه گفت: این مهم با حمایت و تلاش جناب آقای مرادی مدیر نمایندگی انحصاری پیام‌های بازرگانی صدا و سیمای بوشهر انجام شده و همین جا از ایشان صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم؛ این تعامل، کاملا ریشه در عشق و علاقه ایشان به هنر تئاتر دارد.

  یاراحمدی درباره شرایط و چگونگی این کار گفت: نخستین گام این است که گروه‌ها از شورای نظارت اخذ مجوز کنند. پس از گرفتن مجوز، انجمن هنرهای نمایشی استان معرفی‌نامه‌ای به پیوست مجوز شورای نظارت برای گروه صادر می‌کند. گروه با این دو مدرک به نمایندگی انحصاری پیام‌های بازرگانی مراجعه می‌کند و تبلیغات اتفاق می‌افتد.»

  نکته مهم این‌که، اقلام تبلیغاتی ( تیزر و....) باید توسط گروه و بر اساس شرایط پخش رادیو و تلویزیون تهیه شود.

  یاراحمدی افزود: نمایندگی انحصاری پیام‌های بازرگانی صدا و سیما کلیه امور یاد‌شده برای گروه‌های تئاتری را «‌رایگان‌» انجام می‌دهد و هیچ‌گونه وجهی از این بابت دریافت نمی‌کند.

  رییس انجمن هنرهای نمایشی استان افزود: ضمن ابراز تشکر و سپاس از همراهی نمایندگی یاد شده، گفت: مهمترین هدف این کار تلاش برای اطلاع‌رسانی و خبردار کردن مردم از رویدادهای تئاتری است.

  جهانشیر یاراحمدی گفت: معتقدم که بوشهر به خاطر بستر فرهنگی‌اش همواره از هنر نمایش استقبال خوبی کرده است. این کار می‌تواند کمک کند تا تئاتر را تبدیل به یک کالای فرهنگی کنیم که در سبد خانوار جای بگیرد. نتیجه این کار طبیعتا به سود فرهنگ و هنر این دیار و نیز عموم مردم خواهد بود.

  وی در پایان اشاره کرد: اطلاع‌رسانی مناسب و شایسته و درخور اجراهای عموم، یکی از حلقه‌های مفقوده تئاتر استان در گذشته بوده که امیدوارم با تفاهم و همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان و نمایندگی انحصاری پیام‌های بازرگانی بتوانیم آن را به نحو شایسته‌ای از این پس انجام دهیم.
  مطالب مرتبط

  تبادل گروه های تئاتری خوزستان و بوشهر

  تبادل گروه های تئاتری خوزستان و بوشهر

  شاید یکی از مهمترین خبرهای نیمه دوم مهرماه جاری برای اهالی تئاتر استان، خبر تبادل گروه های تئاتری دو استان بوشهر و خوزستان بود که از نوزدهم مهرماه آغاز شد و در نخستین گام از این تجربه و در نیمه دوم امسال، نمایش «1321» نوشته حبیب خدامی و به کارگردانی روح الله خدامی در شهرستان ...

  |

  گفتگو با هیئت داوران بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر استانی؛

آسیب شناسی تئاتر و نمایشهای آئینی در بوشهر
  گفتگو با هیئت داوران بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر استانی؛

  آسیب شناسی تئاتر و نمایشهای آئینی در بوشهر

  منطقه جنوب و استان بوشهر، سرشار از آئینها و خرده‌نمایشهاست. اما الان دوره‌ای را طی می‌کنیم که این آئینها کارکرد خود را به طور مستقیم در زندگی روزمره مردم از دست داده است. شما الان ببینید که همه لنجها فایبرگلاس شده‌اند یا ناخدا هندزفری در گوش دارد و گذشت آن زمانی که با یک سری ...

  |

  نظرات کاربران