در حال بارگذاری ...
 • 9 سانس در پلاتو آتشی؛

  اجرای عموم نمایش «بهادر» در بوشهر

  نمایش «بهادر» کاری از گروه تئاتر «آسوریک»؛ نوشته جواد صداقت و کارگردانی مشترک الهام ابنی و جواد صداقت که از جمله نمایشهای پذیرفته‌شده در هجدهمین جشنواره نمایشهای آئینی-سنتی از بوشهر بود، خود را برای شرکت در جشنواره فجر آماده می‌کند.

  به گزارش تئاتر بوشهر، این نمایش از پنجشنبه گذشته به مدت سه روز در پلاتو آتشی واقع در آموزشگاه تئاتر آسوریک بوشهر اجرا شد.

  نمایش «بهادر» در این سه روز، 9 سانس، هر روز در ساعتهای ساعت 17، 19 و 21  اجرا شد.

  نویسنده نمایش «بهادر» درباره موضوع نمایش می‌گوید: داستان «بهادر» در جنوب کشور اتفاق می‌افتد و فضای اثر حول و حوش یک شهر فرنگ است. تمام واقعیتهای داستان با خواب شخصیتی به نام «گشو» گره می‌خورد که در این وانفسا خود را به جای یکی از شخصیتهای شهرفرنگ می‌گذارد. ما در این اثر با اشیایی مثل صندوقچه، چاه و... روبه‌رو می‌شویم که جان دارند و از آنجا که مبنای این داستان بر قضیه «زار» استوار است، جادو وارد فضای این نمایش می‌شود و... .

  جواد صداقت در ادامه به بازیگران نمایش «بهادر» اشاره می‌کند و می‌گوید: الهام ابنی، الهه اورنگ، مرضیه کرمی، سمانه فلامرزی، ملیکا جالبوتی، طاهره حسینی، محدثه موسوی، طیبه علی‌پور، آرمان حسینی‌زاد، عظیم سلیمی‌کوچی و آیناز جلیلی نقش‌آفرینان این نمایش هستند.
  مطالب مرتبط

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر:

چهارمین پلاتو را به‌زودی افتتاح می‌کنیم
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر:

  چهارمین پلاتو را به‌زودی افتتاح می‌کنیم

  حمیده ماحوزی ضمن تشکر از فرماندار بوشهر نسبت به تأمین بخشی از هزینه‌هایی که باعث شد تا این سالن به بهره‌برداری برسد، گفت: این نوید را می‌دهیم که به‌زودی پلاتو چهارم مجموعه تئاتر شهر بوشهر نیز افتتاح شو‌د. این مجتمع تنها مجتمع فرهنگی است که در کل استان در تمام سال مورد ...

  |

  نظرات کاربران