در حال بارگذاری ...
 • حضور استاد ایرج صغیری در نخستین روز جشنواره تئاتر استانی بوشهر؛

  مسئولان باید مشکلات هنرمندان تئاتر را برطرف کنند

  نخستین روز از بیست‌ونهمین جشنواره استانی بوشهر در حالی سپری شد که استاد ایرج صغیری نیز هم‌گام با هنرمندان تئاتر بوشهر، به تماشای تئاتر «دوئلونا» نشست.

  به گزارش تئاتر بوشهر، استاد صغیری با وجود مشکلات جسمی که دارد، همواره حامی هنرمندان جوان تئاتر استان است. با این دیدگاه وی روز گذشته با حضور در پلاتویی که مزین به نام خود اوست در مجموعه تئاتر شهر بوشهر، حضور یافته و به تماشای یکی از آثار راه‌یافته به این دوره از جشنواره نشست.

  ایرج صغیری ضمن ابراز خرسندی از تلاش همه هنرمندانی که با تحمل مشکلات و گذر از کمبودهای رایج این حوزه، آثار خوبی را ارئه می‌کنند، گفت: من هرگاه که تئاتر می‌بینم شادمان می‌شوم. به ویژه که آن اثر را هنرمندان کشورم و استانم خلق کرده باشند.

  صغیری با بیان اینکه هنرمندان تئاتر بوشهر با مشکلات فراوانی برای خلق آثارشان مواجه هستند افزود: از پیداکردن متن تا تامین هزینه‌ها و گرفتن سالن برای تمرین و اجرا، همگی مشکلاتی هستند که باید برای رفع آنها تدبیری اساسی نمود و اگر مسئولی چشم خود را بر این مسائل ببندد و نسبت به آن بی‌اعتنا باشد در حقیقت کوتاهی کرده است.

  یادآور می‌شود در پایان اجرای تئاتر «دوئلونا»،  سرپرست گروه نمایش «هیرو»  از استاد صغیری تقدیر و تشکر کرد.
  مطالب مرتبط

  ایرج صغیری:

خوشحالم جوانان تئاتر بوشهر به فرهنگ بومی توجه می‌کنند
  ایرج صغیری:

  خوشحالم جوانان تئاتر بوشهر به فرهنگ بومی توجه می‌کنند

  «خوشحالم که جوانان تئاتری بوشهر به سمت فرهنگ بومی و اقلیم خود رفته‌اند و به آن توجه می‌کنند.» این جمله‌ای بود که ایرج صغیری، پیشکسوت تئاتر استان و چهره شناخته‌شده این هنر فاخر در سطح ملی، پس از تماشای نمایش «شوک‌آل» به کارگردانی سهیل عباسی در پلاتو استاد صغیری تئاتر شهر ...

  |

  نظرات کاربران