در حال بارگذاری ...
 • رونمایی از پوستر نمایش «رمان سمپاشی» توسط مادر شهید خیراندیش

  پوستر نمایش «رمان سمپاشی» به نویسندگی رضا گشتاسب و طراحی و کارگردانی لقمان بحرانی، توسط مادر شهید حجه السلام والمسلمین شیخ مهدی خیر‌اندیش؛ شهیدی که پس از ۳۱ سال مفقودالاثربودن به آغوش خاک زادگاهش برگشت، رونمایی شد.

   به گزارش تئاتر بوشهر، پس از رونمایی از پوستر نمایش «رمان سمپاشی» توسط مادر شهید خیر‌اندیش و انگشت زدن او پای پوستر، این نمایش، رسما اجرای عموم خود را آغاز کرد.

  مادر شهید خیر اندیش در سخنانی کوتاه اظهار امیدواری کرد که همیشه نمایشهای هنرمندان در راه انقلاب و عزت ایران و رهبر باشد و برای همه جامعه تئاتر دعا کرده و خواستار ادامه راه فرزندش از طریق این هنر فاخر شد.

   لقمان بحرانی نیز ضمن تشکر از تمامی تماشاگران و هنرمندان، اجرای این کار را تقدیم مادر شهید خیر‌اندیش نمود.

  شهید خیر اندیش در منطقه «ام الرصاص» در عملیات کربلای 4 به شهادت رسیده است.

  در این نمایش، بازیگرانی چون حسن فولادی،  قحطبه فخرایی، میرزا هوشمند، مریم رسولی، مژده فخرایی، پریسا درویشی، امین خیاط، ماهان صادقی، مهدی موجی دیری، امیر سپهر بحرانی، زینب سهولی و زهرا مومنی نقش‌آفرینی کردند.

   در کنار عوامل این کار مهدی مومنی به‌عنوان موسیقی، مسلم مظفری نور پرداز، محمد جواد امینی دستیار صحنه، علیرضا سهولی دستیار کارگردان و امین الله ابراهیمی و میلاد مکاریان عکاس  بودند و طراحی پوستر و بروشور را نیز امیر حسین عابدی به عهده داشت.
  مطالب مرتبط

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر:

چهارمین پلاتو را به‌زودی افتتاح می‌کنیم
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر:

  چهارمین پلاتو را به‌زودی افتتاح می‌کنیم

  حمیده ماحوزی ضمن تشکر از فرماندار بوشهر نسبت به تأمین بخشی از هزینه‌هایی که باعث شد تا این سالن به بهره‌برداری برسد، گفت: این نوید را می‌دهیم که به‌زودی پلاتو چهارم مجموعه تئاتر شهر بوشهر نیز افتتاح شو‌د. این مجتمع تنها مجتمع فرهنگی است که در کل استان در تمام سال مورد ...

  |

  نظرات کاربران