در حال بارگذاری ...
 • شهردار گناوه در دیدار با رئیس انجمن نمایش این شهرستان:

  مجموعه شهرداری در این دوره نگاهی ویژه به فرهنگ و هنر خواهد داشت

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه و مسئول انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان با همراهی مسئول سینما هنر در دیداری دوستانه با شهردار جدید گناوه در ارتباط با چگونگی تعامل فرهنگی و هنری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  به گزارش تئاتر بوشهر، در ابتدای این دیدار  که صبح روز گذشته، دوم مهرماه انجام شد، علیرضا سبحانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گناوه ضمن تاکید بر همکاری نزدیک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با شهرداری در ادوار مختلف گفت: با توجه به شناختی که از مدیریت جدید شهرداری دارند امیدواریم که با تعامل و همکاری بیشتر، سطح فرهنگی جامعه را به سوی تعالی سوق دهیم.

   سید محمد موسوی، رئیس انجمن نمایش بندر گناوه نیز در این دیدار با اشاره به تاًثیر هنر تئاتر در ارتقاء سطح فرهنگی جامعه و همچنین هم سو بودن فعالیتهای شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های فرهنگی خواستار همکاری بیشتر این دو ارگان شد تا از برآیند این همکاری بتوان از ظرفیت‌های حداکثری شهرستان برای حمایت بیشتر از مقوله هنر به خصوص هنر نمایش استفاده کرد.

  موسوی همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر کوتاه استانی در گناوه خواستار مشارکت بیشتر شهرداری در برگزاری این رویداد بزرگ هنری شد.

  در ادامه این دیدار احمدی، شهردار گناوه، نیاز جامعه به فعالیتهای هنری و فرهنگی را یک نیاز اساسی خواند و گفت: با حمایت از هنر و هنرمندان می‌بایست بستر مناسب جهت تولید برنامه‌های ناب فرهنگی را فراهم کرد.

   شهردار گناوه همچنین تاکید کرد: مجموعه شهرداری قطعا در دوران مدیریت ایشان نگاهی خاص به مقوله فرهنگ و هنر خواهند داشت.
  مطالب مرتبط

  جهانشیر یاراحمدی در گفتگو با تئاتر بوشهر:

همۀ «نق»ها در حاشیه جشنواره زده می شود در این سه سال انتقادی نشنیدم
  جهانشیر یاراحمدی در گفتگو با تئاتر بوشهر:

  همۀ «نق»ها در حاشیه جشنواره زده می شود/ در این سه سال انتقادی نشنیدم

  جهانشیر یاراحمدی: این فضا نیاز به نقد دارد؛ نقدی که بتوان از آن درس گرفت و مسیر اشتباهی را اصلاح کرد. متاسفانه عمده حرف‌ها در این فضا در حاشیه جشنواره‌ها رخ می‌دهد و ناشی از این است که هر کسی خود را برتر از دیگری می‌داند. به زودی در بحث مفصل‌تر دیگری منحصرا درباره چرایی این ...

  |

  مسئول جدید انجمن نمایش گناوه خبر داد؛

تغییر در ساختار اداری انجمن هنرهای نمایشی گناوه
  مسئول جدید انجمن نمایش گناوه خبر داد؛

  تغییر در ساختار اداری انجمن هنرهای نمایشی گناوه

  انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گناوه در راستای بهبود گردش کار، تسهیل در فرآیند تولید نمایش و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه با کمک از ظرفیت هنرهای نمایشی اقدام به تشکیل مجموعه‌ای با عنوان «مجموعه اداری انجمن هنرهای نمایشی گناوه» نمود .

  |

  تاکید رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر؛

انجمن ها بازوان اجرایی ادارات ارشاد هستند
  تاکید رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر؛

  انجمن ها بازوان اجرایی ادارات ارشاد هستند

  «انجمنهای نمایش در شهرستانها و مناطق، بازوان اجرایی ادارات ارشاد هستند»؛ تاکیدی که جهانشیر یاراحمدی در سخنرانی خود در آیین پایانی یازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان استان بوشهر داشت.

  |

  نظرات کاربران