در حال بارگذاری ...
 • از سوی هیات رئیسه انجمن هنرهای نمایشی بوشهر

  جهانشیر یاراحمدی به عنوان رییس انجمن هنرهای نمایشی استان ابقا شد

  با انتشار بیانیه ای از سوی هیات رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر، رییس انجمن نمایش استان بوشهر انتخاب شد.

  به گزارش تئاتر بوشهر، با انتشار بیانیه‌ای از سوی هیات رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب شد. متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
  به نام خدا
  هنرمندان هنر فاخر تئاتر در استان بوشهر
   با سلام و ارادت خدمت شما بزرگواران، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه باریتعالی بر خود واجب می‌دانیم مراتب تشکر و قدردانی جهت حسن اعتماد یکان‌یکان شما نازنینان جان برای شرکت در انتخابات و رای به اعضای شورای تئاتر استان اظهار داریم. عمده دلیل تاخیر در سپاسگذاری اینجانبان از شما بزرگواران، لزوم تشکیل جلسه شورا و انتخاب رئیس و اعضای هئیات رئیسه و ارائه مصوبات بصورت جمعی به موجب پیشگیری از هر گونه شائبه بوده است.
  لذا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای قبلی انجمن بدینوسیله مراتب را با انتخاب آقای جهانشیر یاراحمدی به عنوان رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر به اطلاع همه هنرمندان تئاتر استان می‌رسانیم.
  ضمن تبریک به جناب آقای یاراحمدی که خود نیز از هنرمندان پرتلاش تئاتر استان هستند، برای ایشان آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم در سایه همکاری و همدلی با اعضای جدید هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی بوشهر و همه هنرمندان عزیز هنر فاخر تئاتر شاهد شکوفائی و بالندگی بیش‌از پیش تئاتر استان بوشهر باشیم.
  با ادای احترام
  اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر
  نظرات کاربران