در حال بارگذاری ...
 • به‌مدت چهار روز انجام شد؛

  برگزاری کارگاه نمایشنامه‌نویسی در آبپخش

  آخرین جلسه از کارگاه نمایشنامه نویسی انجمن هنر های نمایشی شهر آبپخش با حضور بخشدار بخش آبپخش به پایان رسید.

  به گزارش تئاتر بوشهر، این کارگاه طی چهار جلسه دو ساعته با تدریس حسین زارعی برگزار شد که طی آن به مطالب و نوع نگارش‌ها و آداب و نوع قلم‌زدن در پردازش یک موضوع در قالب نمایشنامه پرداخته شد.

  همچنین قرار شد که یک جلسه دیگر نیز با تدریس و مدیریت حسین زارعی  بعد از ماه محرم و صفر در این زمینه تشکیل شود و هنرجویان جهت تولید یک اثر و خوانش آن در جلسه ذکر شده شرکت کنند.

  درآخرین جلسه این کارگاه نیز تنگ ارمی بخشدار آبپخش ضمن قدردانی از انجمن هنرهای نمایشی که بر اهمیت در بحث آموزش تاکید کرده است، گفت: سالن فعلی آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری شهر آبپخش را تجهیز خواهیم کرد. وی همچنین یادآور شد که طی 10 روز آینده مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبپخش معرفی می‌‎شود.
  مطالب مرتبط

   از سوی هیئت داوران؛

برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس معرفی شدند
   از سوی هیئت داوران؛

  برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس معرفی شدند

  هیئت داوران نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس متشکل از: مهران امام‌بخش، جهانشیر یاراحمدی و رضا بهارلو، برگزیدگان این دوره از جشنواره را که به‌صورت مجازی برگرار شد، معرفی کردند.

  |

  کارنامه تئاتر کاکی در سال 98؛

برگزاری مستمر جلسات هم‌اندیشی و کارگاه‌های آموزشی
  کارنامه تئاتر کاکی در سال 98؛

  برگزاری مستمر جلسات هم‌اندیشی و کارگاه‌های آموزشی

  تلاش هنرمندان تئاتر بوشهر در راستای رشد و اعتلای هنر فاخر نمایش در طول سالیان متمادی، همواره مبتنی بر عشق به تئاتر و شاید به همین جهت بوده است که تئاتر در استان بوشهر با وجود فراز و نشیب‌هایی فراوانی که از سر گذرانده، هیچگاه از تکاپو نیفتاده و در صحنه‌های ملی و بین‌المللی ...

  |

  نظرات کاربران