در حال بارگذاری ...

نشست دوجانبه مسئول انجمن نمایش و بخشدار آبپخش

نشست هم‌اندیشی مسئول انجمن هنرهای نمایشی آبپخش- علی سعادت- با تنگ ارمی بخشدار آبپخش برگزار و طی آن بحث و تبادل نظر پیرامون تجهیز سالن آمفی تئاتر این شهر انجام شد.

به گزارش تئاتر بوشهر، علی سعادت در این نشست خواستار تجهیز هرچه سریع‌تر این سالن شد تا هنرمندان بتوانند در این سالن به اجرا و تمرین آثار نمایشی خود بپردازند.

در بخش دوم این گفتگو نیز مسئول انجمن نمایش آبپخش خواستار برگزاری نشستی با حضور  فرماندار و هنرمندان شهر و نیز انتصاب مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آبپخش شد.

بخشدار آبپخش نیز در این نشست اعلام کرد: قول هایی درباره بودجه جهت تجهیز سالن گرفته‌ام و با تمام توان به دنبال تحقق این وعده هستم و با انتصاب مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر در هفته آینده و نظارت دقیق بر عملکردش به دنبال زنده‌کردن این اداره در آبپخش هستم

تنگ ارمی در پایان گفت: به دنبال درخواست مسئول انجمن نمایش مبنی بر نشست صمیمانه هنرمندان بخش با فرماندار نیز این خواسته به حق را سریعا پیگیری خواهم کرد و از تلاش ‌ها و فعالیت‌های انجمن نمایش در دوره‌ی جدید تشکر و قدردانی می‌کنم.
مطالب مرتبط

یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ
یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ

کرونا، در آغاز ظهورش‌، خیلی زود درها را به روی انسان‌ها بست. برای مردمی که سخت‌ترین کار دنیا برایشان «در خانه ماندن» است، باید کاری می‌کردیم. «ایده ای» از بندری در مرکز جهان شکل گرفت و خیلی زود فراخوان شد برای ایران زمین؛ و شگفت که ایده به سرعت باد چون «بو دادن» نخل، تکثیر شد

|

خارگ مقام دوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرد

خارگ مقام دوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرد

عقیل جماعتی، نمایشنامه نویس هم استانی موفق شد افتخاری دیگر در حوزه نمایشنامه نویسی برای استان کسب نماید. به گزارش تئاتر بوشهر، دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان که به همت سازمان فرهنگی ...

|

«ویتسک» به جشنواره Gingerfest روسیه راه یافت

«ویتسک» به جشنواره Gingerfest روسیه راه یافت

نمایش «ویتسک» کاری از گروه گلبانگ برازجان ،پس از حضور موفق خود در جشنواره تئاتر دانشگاهی و نیز جشنواره «هایفست» ارمنستان، برای حضور در جشنواره تئاتر Gingerfest روسیه انتخاب شد.

|

نظرات کاربران