در حال بارگذاری ...
 • نشست دوجانبه مسئول انجمن نمایش و بخشدار آبپخش

  نشست هم‌اندیشی مسئول انجمن هنرهای نمایشی آبپخش- علی سعادت- با تنگ ارمی بخشدار آبپخش برگزار و طی آن بحث و تبادل نظر پیرامون تجهیز سالن آمفی تئاتر این شهر انجام شد.

  به گزارش تئاتر بوشهر، علی سعادت در این نشست خواستار تجهیز هرچه سریع‌تر این سالن شد تا هنرمندان بتوانند در این سالن به اجرا و تمرین آثار نمایشی خود بپردازند.

  در بخش دوم این گفتگو نیز مسئول انجمن نمایش آبپخش خواستار برگزاری نشستی با حضور  فرماندار و هنرمندان شهر و نیز انتصاب مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آبپخش شد.

  بخشدار آبپخش نیز در این نشست اعلام کرد: قول هایی درباره بودجه جهت تجهیز سالن گرفته‌ام و با تمام توان به دنبال تحقق این وعده هستم و با انتصاب مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر در هفته آینده و نظارت دقیق بر عملکردش به دنبال زنده‌کردن این اداره در آبپخش هستم

  تنگ ارمی در پایان گفت: به دنبال درخواست مسئول انجمن نمایش مبنی بر نشست صمیمانه هنرمندان بخش با فرماندار نیز این خواسته به حق را سریعا پیگیری خواهم کرد و از تلاش ‌ها و فعالیت‌های انجمن نمایش در دوره‌ی جدید تشکر و قدردانی می‌کنم.
  مطالب مرتبط

  مسئول جدید انجمن نمایش گناوه خبر داد؛

تغییر در ساختار اداری انجمن هنرهای نمایشی گناوه
  مسئول جدید انجمن نمایش گناوه خبر داد؛

  تغییر در ساختار اداری انجمن هنرهای نمایشی گناوه

  انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گناوه در راستای بهبود گردش کار، تسهیل در فرآیند تولید نمایش و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه با کمک از ظرفیت هنرهای نمایشی اقدام به تشکیل مجموعه‌ای با عنوان «مجموعه اداری انجمن هنرهای نمایشی گناوه» نمود .

  |

  نظرات کاربران