در آیین اختتامیه سیویکمین جشنواره استانی تئاتر بوشهر
«در دهانم حرف بزن» و «بانوی دریایی» بهعنوان آثار برگزیده معرفی شدند
شامگاه جمعه یکم آذرماه ۹۸ در آیینی برگزیدگان سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر معرفی و دو نمایش «در دهانم حرف بزن» به کارگردانی عبدالزهراء محمودی و «بانوی دریایی» اثر رضا مختارزاده به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.
به گزارش تئاتر بوشهر، آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر با حضور نیلی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور، جهانشیر یاراحمدی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، معاون سیاسی، امنیتی و مدیر کل امور اجتماعی استانداری بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تنی چند از مسئولین استانی و هنرمندان در مجتمع فرهنگی و هنری شهر بوشهر برگزار شد.
آرا داوران متشکل از محمود رضا رحیمی، محسن علیخانی و حیدر مظفری به شرح زیر اعلام شد:
بروشور:
پوریا بهرام نژاد/ نمایش «دقایقی پس از رفتنت» و پیمان اهرمی/ نمایش «ده هزار و یک شب»
طراحی لباس:
برگزیده بخش طراحی لباس: مهدی تنگستانی/ نمایش «رازبری»
نور:
تقدیر مشترک نورپردازی: حسین پور مودت/ نمایش «دقایقی پس از رفتنت» و بسطام کریمی/ نمایش «بانوی دریایی»
موسیقی:
کیامرث خرده بین/ نمایشهای «حسنک کجایی»، «سوینی» و عیسی قمری برای نمایش «سویینی» و گروه موسیقی نمایش «ده هزار و یک شب»
گریم:
وفا مظفری/ نمایشهای «ده هزار و یک شب» و «سوینی»
طراحی صحنه:
جایزه سوم طراحی صحنه: حسین الماسی/ نمایش «دقایقی پس از رفتنت»
جایزه دوم طراحی صحنه: محمد دهدشتی/ نمایش «ده هزار و یک شب»
جایزه اول طراحی صحنه: عباس قنبری/ نمایش «در دهانم حرف بزن»
بازیگری زن:
تقدیر بازیگری زن: زهرا بندرگاهی/ نمایش «سوینی»
جایزه سوم بازیگری زن: قمر غلامیان/ نمایش «ده هزار و یک شب» و زهرا احمدی/ نمایش«بانوی دریایی»
جایزه دوم مشترک بازیگری زن: آذین خیّر/ نمایش «دقایقی پس از رفتنت» و مهسا ضرغام دوست/ نمایش «در دهانم حرف بزن»
جایزه اول بازیگری زن: سارا زینلی/ نمایش «به وقت خیرگی»
بازیگری مرد:
جایزه سوم مشترک بازیگر مرد: سید فاضل جلالی/ نمایش «به وقت خیرگی» و مهران حیدریزاده نمایش «رازبری»
جایزه دوم مشترک بازیگری مرد: ایمان زند/ نمایش «حسنک کجایی» و محمد عمرانی/ «در دهانم حرف بزن»
جایزه اول بازیگری مرد: سعید فولادی/ «در دهانم حرف بزن»
نمایشنامه نویسی:
جایزه سوم نمایشنامه نویسی: سعید گلچمن/ نمایش «کلات نامه»
جایزه دوم نمایشنامه نویسی: رضا مختارزاده/ نمایش «بانوی دریایی»
جایزه اول نمایشنامه نویسی: سید قاسم حسینی/ نمایش «در دهانم حرف بزن»
کارگردانی:
تقدیر: علیرضا میرشکاری/ نمایش «ژوست و فالش»
جایزه سوم کارگردانی: اسماعیل ملاح جوان/ نمایش «دقایقی پس از رفتنت»
جایزه دوم کارگردانی: رضا مختارزاده/ نمایش «بانوی دریایی»
جایزه اول کارگردانی: عبدالزهراء محمودی/ نمایش «در دهانم حرف بزن»
آثار برگزیده:
نمایشهای «در دهانم حرف بزن» به کارگردانی عبدالزهراء محمودی و «بانوی دریایی» اثر رضا مختارزاده
سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر ۲۶ آبان ماه تا یکم آذر در مجموعه تئاتر شهر بوشهر برگزار شد.