در حال بارگذاری ...
۱۳۲ نمایش و ۶۴۱ اجرا؛

بیش از 78‌هزار تماشاچی تئاتر استان بوشهر را در سال 98 همراهی کردند

آمار ۱۱ ماهه تئاتر استان بوشهر در سال ۹۸ توسط انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر منتشر شد.

به گزارش تئاتر بوشهر، در سه ماهه اول ۲۴ نمایش و ۸۸ اجرا با ۱۱ هزار و ۷۳۰ تماشاچی، سه ماهه دوم ۳۷ نمایش با ۱۶۶ اجرا و ۱۷ هزار و ۱۶۰ تماشاچی و سه ماهه سوم سال 98، ۴۷ نمایش با ۲۵۵ اجرا و ۳۴ هزار تماشاچی به روی صحنه رفت..

بر اساس آمار منتشرشده در سه ماهه چهارم (دی و بهمن ۹۸)، ۲۴ نمایش با ۱۳۲ اجرا و تعداد تماشاچی ۱۵ هزار و ۸۴۰ به روی صحنه رفته و به طور کلی تئاتر استان بوشهر در ۱۱ ماه سال ۱۳۹۸، شاهد ۱۳۲ نمایش و ۶۴۱ اجرا و ۷۸ هزار و ۷۳۰ تماشاچی بوده است.

 یادآور می‌شود، عنوان و شناسنامه نمایش‌ها به صورت فایل pdf در ضمیمه این خبر در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.
مطالب مرتبط

یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ
یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ

کرونا، در آغاز ظهورش‌، خیلی زود درها را به روی انسان‌ها بست. برای مردمی که سخت‌ترین کار دنیا برایشان «در خانه ماندن» است، باید کاری می‌کردیم. «ایده ای» از بندری در مرکز جهان شکل گرفت و خیلی زود فراخوان شد برای ایران زمین؛ و شگفت که ایده به سرعت باد چون «بو دادن» نخل، تکثیر شد

|

خارگ مقام دوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرد

خارگ مقام دوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرد

عقیل جماعتی، نمایشنامه نویس هم استانی موفق شد افتخاری دیگر در حوزه نمایشنامه نویسی برای استان کسب نماید. به گزارش تئاتر بوشهر، دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان که به همت سازمان فرهنگی ...

|

«ویتسک» به جشنواره Gingerfest روسیه راه یافت

«ویتسک» به جشنواره Gingerfest روسیه راه یافت

نمایش «ویتسک» کاری از گروه گلبانگ برازجان ،پس از حضور موفق خود در جشنواره تئاتر دانشگاهی و نیز جشنواره «هایفست» ارمنستان، برای حضور در جشنواره تئاتر Gingerfest روسیه انتخاب شد.

|

نظرات کاربران