در حال بارگذاری ...

برنامه زمانبندی جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس منتشر شد

نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس به صورت مجازی و همزمان در آپارات و صفحه این جشنواره در اینستاگرام پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از بوشهر، بر اساس زمان‌بندی انجام‌شده، این جشنواره امروز ساعت 19 با پخش تیزر جشنواره و تیزر یادبود استاد علی غلامی آغاز می‌شود و سپس در ساعت ۲۱ پیام تصویری مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس و پیام تصویری دبیر جشنواره ساعت ۲۲ معرفی داوران و منتقد جشنواره معرفی گروه‌ها و کارگردانان حاضر در جشنواره پخش خواهد شد.

هفتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ نمایش صحنه‌ای «متولد شده در خون» به کارگردانی مسعود احمدی از استان فارس، ساعت ۲۱ نمایش خیابانی «قهرمان کیست» به کارگردانی مارال ایزدبخش از استان بوشهر و نمایش صحنه‌ای «آوراد باد‌های وحشی سرکش» به کارگردانی محمود خرم آزادی از استان کهگیلویه و بویراحمد پخش خواهد شد.

 هشتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ نمایش صحنه‌ای «کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین» به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی از استان بوشهر، نمایش خیابانی «من گیت» به کارگردانی بهنام کاوه از استان خوزستان ساعت 21، نمایش صحنه‌ای «نامه‌ای به دخترم سهراب» به کارگردانی علی حیدری از استان خوزستان در ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

 نهم اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۹ نمایش صحنه‌ای «در دهانم حرف بزن» به کارگردانی عبدالزهرا محمودی از استان بوشهر، نمایش خیابانی «سوختن و ساختن» به کارگردانی زینب جلیلی از استان خوزستان در ساعت ۲۱ و در ساعت ۲۲ نمایش صحنه‌ای «استرالیا» به کارگردانی سید‌محمد هاشم‌زاده از استان فارس پخش خواهد شد.

براساس این گزارش دهم اردیبهشت‌ماه اختتامیه نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس منطقه ویژه پارس ساعت ۲۱ پخش خواهد شد. برای دیدن فیلم اجراهای جشنواره به آدرس‌های festivalneginpersiangulf و https://www.aparat.com/neginTheate مراجعه نمایید.
مطالب مرتبط

 از سوی هیئت داوران؛

برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس معرفی شدند
 از سوی هیئت داوران؛

برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس معرفی شدند

هیئت داوران نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس متشکل از: مهران امام‌بخش، جهانشیر یاراحمدی و رضا بهارلو، برگزیدگان این دوره از جشنواره را که به‌صورت مجازی برگرار شد، معرفی کردند.

|

یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ
یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ

کرونا، در آغاز ظهورش‌، خیلی زود درها را به روی انسان‌ها بست. برای مردمی که سخت‌ترین کار دنیا برایشان «در خانه ماندن» است، باید کاری می‌کردیم. «ایده ای» از بندری در مرکز جهان شکل گرفت و خیلی زود فراخوان شد برای ایران زمین؛ و شگفت که ایده به سرعت باد چون «بو دادن» نخل، تکثیر شد

|

نظرات کاربران