در حال بارگذاری ...

برنامه زمانبندی جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس منتشر شد

نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس به صورت مجازی و همزمان در آپارات و صفحه این جشنواره در اینستاگرام پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از بوشهر، بر اساس زمان‌بندی انجام‌شده، این جشنواره امروز ساعت 19 با پخش تیزر جشنواره و تیزر یادبود استاد علی غلامی آغاز می‌شود و سپس در ساعت ۲۱ پیام تصویری مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس و پیام تصویری دبیر جشنواره ساعت ۲۲ معرفی داوران و منتقد جشنواره معرفی گروه‌ها و کارگردانان حاضر در جشنواره پخش خواهد شد.

هفتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ نمایش صحنه‌ای «متولد شده در خون» به کارگردانی مسعود احمدی از استان فارس، ساعت ۲۱ نمایش خیابانی «قهرمان کیست» به کارگردانی مارال ایزدبخش از استان بوشهر و نمایش صحنه‌ای «آوراد باد‌های وحشی سرکش» به کارگردانی محمود خرم آزادی از استان کهگیلویه و بویراحمد پخش خواهد شد.

 هشتم اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ نمایش صحنه‌ای «کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین» به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی از استان بوشهر، نمایش خیابانی «من گیت» به کارگردانی بهنام کاوه از استان خوزستان ساعت 21، نمایش صحنه‌ای «نامه‌ای به دخترم سهراب» به کارگردانی علی حیدری از استان خوزستان در ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

 نهم اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۹ نمایش صحنه‌ای «در دهانم حرف بزن» به کارگردانی عبدالزهرا محمودی از استان بوشهر، نمایش خیابانی «سوختن و ساختن» به کارگردانی زینب جلیلی از استان خوزستان در ساعت ۲۱ و در ساعت ۲۲ نمایش صحنه‌ای «استرالیا» به کارگردانی سید‌محمد هاشم‌زاده از استان فارس پخش خواهد شد.

براساس این گزارش دهم اردیبهشت‌ماه اختتامیه نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس منطقه ویژه پارس ساعت ۲۱ پخش خواهد شد. برای دیدن فیلم اجراهای جشنواره به آدرس‌های festivalneginpersiangulf و https://www.aparat.com/neginTheate مراجعه نمایید.
مطالب مرتبط

 از سوی هیئت داوران؛

برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس معرفی شدند
 از سوی هیئت داوران؛

برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس معرفی شدند

هیئت داوران نهمین جشنواره تئاتر نگین خلیج فارس متشکل از: مهران امام‌بخش، جهانشیر یاراحمدی و رضا بهارلو، برگزیدگان این دوره از جشنواره را که به‌صورت مجازی برگرار شد، معرفی کردند.

|

جهانشیر یاراحمدی از روزهای کرونایی تئاتر می‌گوید:

قافیه را به کرونا نباختیم
جهانشیر یاراحمدی از روزهای کرونایی تئاتر می‌گوید:

قافیه را به کرونا نباختیم

ما از همان اول قافیه را به کرونا نباختیم و تمام احتیاط‌های لازم را در کار گرفتیم. تئاتر به تعطیلی رفت. در روزهای سفید اولیه، با مردم و جامعه همراه شدیم تا شرایط عادی شود؛ نشد اما در وضعیت قرمز و هشدار تعطیلی‌ها ادامه پیدا کرد تا امروز که هنوز هیچ نقطه فعالی در حوزه تئاتر در ...

|

به بهانه سالکوچ عبدالحسین شریفیان؛

مترجمان نامدار و تئاتر بوشهر
به بهانه سالکوچ عبدالحسین شریفیان؛

مترجمان نامدار و تئاتر بوشهر

جهانشیر یاراحمدی؛ الف) نجف دریابندری در حوزه ترجمه نمایش‌نامه آثار درخشانی را خلق کرده است که اهل ادبیات و هنر خوانده و لذت برده‌اند. اما اشاره من به ترجمه‌ها نیست؛ نجف برای حضور در مراسمی در بوشهر حضور داشت، اواسط دهه هشتاد به گمانم.

|

نظرات کاربران