در حال بارگذاری ...

خارگ مقام دوم جشنواره نمایشنامه‌نویسی کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرد

عقیل جماعتی، نمایشنامه نویس هم استانی موفق شد افتخاری دیگر در حوزه نمایشنامه نویسی برای استان کسب نماید.

به گزارش تئاتر بوشهر، دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان که به همت سازمان فرهنگی تفریحی اصفهان به صورت ملی برگزار شد، به دلایل شرایط موجود، اختتامیه خود را به شکل آنلاین برگزار کرد و برگزیدگان در بخش های مختلف معرفی شدند.

نکته قابل توجه اینکه ، پس از استان اصفهان، استان بوشهر با هشت اثر ، دومین استانی بود که به صورت پررنگ در این دوره حضور داشت.

در بخش آزاد – رده سنی (۱۵-۱۳ سال)؛

«عقیل جماعتی» برای نگارش نمایشنامه «الم پست» از خارگ و  حمید رضا رنجکش  برای نگارش نمایشنامه «من مترسک نیستم» از اصفهان که از هر یک با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰ میلیون ریال برای کسب مقام دوم تقدیر گردید.

یادآور می‌شود، بخش مقام اول نداشت.
مطالب مرتبط

یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ
یادداشت جهانشیر یاراحمدی

«نمایشخانه» و چند نکته برای تاریخ

کرونا، در آغاز ظهورش‌، خیلی زود درها را به روی انسان‌ها بست. برای مردمی که سخت‌ترین کار دنیا برایشان «در خانه ماندن» است، باید کاری می‌کردیم. «ایده ای» از بندری در مرکز جهان شکل گرفت و خیلی زود فراخوان شد برای ایران زمین؛ و شگفت که ایده به سرعت باد چون «بو دادن» نخل، تکثیر شد

|

«ویتسک» به جشنواره Gingerfest روسیه راه یافت

«ویتسک» به جشنواره Gingerfest روسیه راه یافت

نمایش «ویتسک» کاری از گروه گلبانگ برازجان ،پس از حضور موفق خود در جشنواره تئاتر دانشگاهی و نیز جشنواره «هایفست» ارمنستان، برای حضور در جشنواره تئاتر Gingerfest روسیه انتخاب شد.

|

نظرات کاربران