در حال بارگذاری ...
با کارگردانی هنرمند برازجانی

«هملت» از استان بوشهر به ارمنستان می‌رود

نمایش «هملت» به کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد که تازه‌ترین اثر تولیدشده در گروه تئاتر گلبانگِ برازجان است، در بخش اصلی بیستمین جشنواره هایفست ارمنستان روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از بوشهر، نمایش «هملت»، تازه‌ترین اثر گروه گلبانگ از برازجان، در بیستمین جشنواره هایفست ارمنستان حضور خواهد یافت.

این جشنواره، مهر‌ماه امسال در ایروان برگزار می‌شود و در این دوره، میزبان هشت نمایش صحنه‌ای و خیابانی از ایران است .از این هشت نمایش، 2 نمایش در بخش اصلی جشنواره و سایر نمایش‌ها در بخش جانبی اجرا خواهند شد.

نمایش «هملت» به کارگردانی قاسم تنگسیرنژاد و تازه‌ترین اثر تولیدشده در گروه تئاتر گلبانگ برازجان در بخش اصلی این جشنواره حضور خواهد داشت.

بازی‌دهندگان عروسک‌ها در این نمایش، احسان موسوی، مهسا رهسپار، حسن نظامات، امین قجر و محمد جاوید هستند.

بیستمین دوره جشنواره هایفست ارمنستان، هشتم تا شانزدهم مهر 1401 در ایروان برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

در حاشیه ششمین سوگواره ملی تعزیه جم

با حضور کاظم نظری «اندیشکده تعزیه جم» افتتاح شد
در حاشیه ششمین سوگواره ملی تعزیه جم

با حضور کاظم نظری «اندیشکده تعزیه جم» افتتاح شد

دکتر کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی کشور هم‌زمان با برگزاری ششمین سوگواره ملی تعزیه جم، به شهر جم در استان بوشهر سفر کرد و در حاشیه این رویداد در آیین افتتاح «اندیشکده تعزیه جم»، تجلیل از هنرمند پیشکسوت جم و همچنین آیین اختتامیه جشنواره و رونمایی از کتاب «تعزیه» شرکت کرد. ...

|

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر تاکید کرد

سالن نمایش شهر برازجان تجهیز می‌شود
معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر تاکید کرد

سالن نمایش شهر برازجان تجهیز می‌شود

نخستین سالن نمایش شهر برازجان که مزین به نام استاد فخرالدین فخری است، در برازجان افتتاح شد تا سرانجام شهر برازجان نیز صاحب یک پلاتو شود. هر چند این پلاتو هنوز تجهیزاتی فنی مثل نور و صدا ندارد اما معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در آیین افتتاح این سالن، قول داد که روند تجهیز ...

|

نظرات کاربران