نگاه ستودنی مدیران سازمان منطقه ویژه به مقوله فرهنگ و هنر
آیین پایانی دهمین جشنوارهی تئاتر استانی نگین خلیج فارس و تجلیل از یک پیشکسوت
در آیین پایانی دهمین جشنوارهی تئاتر استانی نگین خلیج فارس که با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ی ویژه مهندس سخاوت اسدی ، مشاور مدیرعامل مهندس طارمی و مدیران ارشد سازمان و روسای اداره های ارشاد و انجمن های نمایش استان بوشهر و جمع کثیری هنرمندان برگزار شد.
پیش از اهدا جوایز از چهره ی درخشان و ماندگار تئاتر استان بوشهر و خالق آثار « قلندرخونه » و «محپلنگ » تجلیل به عمل آمد.
در پخش پایانی نیز هیات داوران این دوره متشکل از محمدمظفری، علیرضا میرشکاری و رضا بهارلو آرا خود را به شرح زیر اعلام نمودند. و جوایز نقدی، لوح تقدیر، دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به برگزیدگان اهدا شد.
بخش استندآپ کمدی
جایزه ویژه: جهانگیر اژدری « فقط یک هفته به شرط ازدواج » از گناوه
بخش فضای باز
برگزیده طراحی پوستر و بروشور: محمد مهدی کشوری « رخت شور» از کاکی
تقدیر بازیگری مرد : محمد کللی « دخترم لیلا » از بوشهر
تقدیر بازیگری زن: زهرا افیسی « دخترم لیلا » از بوشهر
بازیگر زن برگزیده: معصومه جوادی « رخت شور » از کاکی
تقدیر کارگردانی: زینب محمدی « دخترم لیلا » از بوشهر
برگزیده کارگردانی: طاهره احمدی « رخت شور » از کاکی
بخش صحنهای
برگزیده طراحی پوستر و بروشور: حسین بهروزی، « اهل اوشون » و « فقط یک هفته به شرط ازدواج » از گناوه
تقدیر موسیقی: امیر سعیدی مقدم و امیر لاری زاده « شودوم » از دیلم
تقدیر طراحی صحنه: امین خیاط « ساعت های زنگ زده » از دیر
برگزیده طراحی صحنه: امیرحسین ابراهیمی « تعزیه ای در باب پری کشی» از کنگان
تقدیر بازیگری نوجوان:
النا زیارت زاده و سیده نرگس موسوی « اهل اوشون» از گناوه
سوم بازیگری زن: فاطمه حمادی « شودوم » از دیلم
دوم بازیگری زن: مریم سلامی « تعزیه ای در باب پری کشی » از کنگان
اول بازیگری زن: فرنگیس احمد شمس « تعزیه ای در باب پری کشی » از کنگان
تقدیر بازیگری مرد: بازیگر پیشکسوت عباسعلی معتمدی « شودوم » از دیلم
رتبه سوم بازیگری مرد: میلاد شیری و امیر حصاری « اهل اوشون » از گناوه
رتبه دوم بازیگری مرد: غلامرضا بردستانی « ساعت های زنگ زده » از دیر
رتبه اول بازیگری مرد: سهیل عرب « مخ تراپی» از بوشهر
رتبه سوم نمایشنامه نویسی : شیما جوادپور « مخ تراپی » از بوشهر
رتبه دوم نمایشنامه نویسی : محمد فخرایی مطلق و زهرا قلی زاده « ساعت های زنگ زده » از دیر
رتبه اول نمایشنامه نویسی : رضا مختارزاده « تعزیه ای در باب پری کشی » از کنگان
رتبه سوم کارگردانی: سهیل عرب « مخ تراپی » از بوشهر
رتبه دوم کارگردانی: محمد فخرایی مطلق « ساعت های زنگ زده » از دیر
رتبه اول کارگردانی : علیرضا باقری « تعزیه ای در باب پری کشی » از کنگان